Вас вітає туристсько-краєзнавчий відділ КЗ "ЦПО" ММР ЗО

14:22
Змагання зі спортивного туризму "Наметова школа-2020"

З  09 по 11 жовтня 2020 року на території Старо-Бердянського лісництва  туристсько-краєзнавчим відділом Центру позашкільної освіти були проведені для вихованців змагання зі спортивного туризму "Наметова школа-2020", метою яких стало підвищення туристської майстерності, визначення кращих гуртківців середнього та старшого віку з туристського багатоборства, створення умов для гармонійного розвитку особистості серед учнівської молоді.  

В зазначених змаганнях взяли участь 52  гуртківця середнього та старшого віку. Змагання складалися з двох видів: «Смуга перешкод» та «Конкурсна програма».

Дистанція «Смуга перешкод» була насичена технічними етапами, встановленими на природних та штучних перешкодах. Місця на цій дистанції розподілилися наступним чином:

«Смуга перешкод»

старша вікова група:

І місце –  Пономарьов Максим, Димитрова Дар'я  (керівник Лариса Акимова);

ІІ місце – Рибак Богдан, Подонін Кирило (керівник Костянтин Акимов);

ІІІ місце – Хоришко Данило, Козоріз Валерій (керівник Віктор Волошенюк).

середня вікова група:                                          

І місце – Могильовський Євген , Медведь Марія, Луценко Яна, Гавриленко Дарина (Костянтин Акимов);

ІІ місце – Степура Кирило, Шешорак Олександр, Клімова Дар'я, Нечіпай  Ірина, (керівник Лариса Акимова);

ІІІ місце – Босько Інокентій, Зайчікова Евеліна, Повалій Костянтин, Четверік Кіра (керівник Олександр Рогаль).

Конкурсна програма складалася з наступних конкурсів: «В'язання туристських вузлів»,  «Краєзнавчий» та «Визначення азимуту».

           Кращими у виді «Конкурсна програма» стали:

старша вікова група:

І місце – Пономарьов Максим, Димитрова Дар'я  (керівник Лариса Акимова);

ІІ місце – Рибак Богдан,  Подонін Кирило (керівник Костянтин Акимов);

ІІІ місце – Вітко Олександр, Карпенська Поліна (керівник Андрій Головін);

середня вікова група:   

І місце – Степура Кирило, Шешорак Олександр, Клімова Дар'я, Нечіпай  Ірина, (керівник Лариса Акимова);

II місце – Буторіна Єлизавета, Карпець Софія, Мамай Ксенія, Чорна Анастасія (керівник Наталія Костікова);

III місце - Могильовський Євген, Медведь Марія, Луценко Яна, Гавриленко Дарина (керівник Костянтин Акимов).

У загальному заліку місця розподілилися наступним чином:

 старша вікова група:

І місце – Пономарьов Максим, Димитрова Дар'я (керівник Лариса Акимова);

ІІ місце – Рибак Богдан,  Подонін Кирило (керівник Костянтин Акимов);

ІІІ місце – Хоришко Данило, Козоріз Валерій (керівник: Віктор Волошенюк).

середня вікова група:   

І місце – Могильовський Євген, Медведь Марія, Луценко Яна, Гавриленко Дарина (керівник Костянтин Акимов);

ІІ місце – Степура Кирило, Шешорак Олександр, Клімова Дар'я, Нечіпай  Ірина (керівник Лариса Акимова);

ІІІ місце – Босько Інокентій, Зайчікова Евеліна, Повалій Костянтин, Четверік Кіра (керівник Олександр Рогаль).

Переможці змагань зі спортивного туризму «Наметова школа-2020» були нагороджені грамотами та медалями. 

 

Методист ТКВ КЗ "ЦПО" Наталія Костікова

 

Фото "Наметова школа-2020"

Переглядів: 27 | Додав: levanisova71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar