Вас вітає туристсько-краєзнавчий відділ КЗ "ЦПО" ММР ЗО

11:52
Участь педагогів туристсько-краєзнавчого відділу в обласному семінарі

09 вересня 2020 року педагоги туристсько-краєзнавчого відділу комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Віктор Волошенюк, Олександр Ігнатов, Олександр Рогаль та Андрій Шевченко прийняли участь в обласному семінарі «Використання сучасних ГІС-технологій у туристсько-краєзнавчій та пошуково-дослідницькій діяльності учнівської молоді», що проходив у приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – КЗ «Центр туризму» ЗОР).

      Розпочав семінар завідувач відділу краєзнавства та патріотичного виховання Дмитро Янущенко з розгляду питання «Система заходів з краєзнавства та військово-патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР у 2020-2021 н.р.». Також Дмитро Янущенко поділився досвідом практичного використання ГІС-технологій у туристсько-спортивній та краєзнавчій діяльності.

Тему «Система туристсько-спортивних заходів КЗ «Центр туризму» ЗОР у 2020-2021 н.р.» висвітлила Анна Доценко, завідувачка туристсько-спортивного відділу. Сергій Похилько, керівник гуртка «Географічне краєзнавство» КЗ «Центр туризму» ЗОР, у своєму виступі розкрив тему теоретичних аспектів ГІС-технологій та можливостей їх використання у туристсько-краєзнавчій роботі учнівської молоді.

Олег Тубольцев, науковий співробітник НЗ «Хортиця» та голова ГО «Нова археологічна школа», ознайомив присутніх з використанням ГІС-технологій в охороні і збереженні археологічних та історичних пам’яток.

Надав методичні рекомендації щодо створення карт для спортивного орієнтування та розповів про можливості використання ГІС-технологій у спортивному туризмі та спортивному орієнтуванні Олександр Горошко, методист туристсько-спортивного відділу.

Яскравим підсумком семінару стало практичне заняття з онлайн-орієнтування, яке було проведено Олександром Горошко.

По закінченню семінару учасники отримали практичні поради та індивідуальні консультації відповідно теми семінару, а також їм були вручені сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

 

             Методист ТКВ КЗ «ЦПО» Наталія Костікова

 

Переглядів: 14 | Додав: levanisova71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar