Вас вітає туристсько-краєзнавчий відділ КЗ "ЦПО" ММР ЗО

10:32
Традиційні змагання серед гуртківців молодшого віку "Зима-2020"

З метою підвищення туристської майстерності, визначення кращих гуртківців молодшого віку зі спортивного туризму, створення умов для гармонійного розвитку особистості серед учнівської молоді на базі туристсько-краєзнавчого відділу Центру позашкільної освіти, дотримуючись правил щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19,  12 грудня 2020 року  були проведені змагання зі спортивного туризму, в яких взяли участь 58 гуртківців.

         Змагання проводилися за двома видами «Смуга перешкод» (1 клас дистанції) та «Конкурсна програма» у особистому заліку.

На «Смузі перешкод» діти проходили дистанцію з використанням туристського спорядження. В «Конкурсній програмі» вони показували знання основних видів туристського багаття, вміння в'язати вузли, орієнтуватися за спортивними картами та блокувати страхувальну систему – основний елемент безпеки туриста під час роботи з мотузкою.

За результатами змагань кращими серед гуртківців молодшого віку туристсько-краєзнавчого відділу стали:

СМУГА ПЕРЕШКОД:

Дівчата (2008-2009 р.н.):     

1 місце – Каленюк Ая (керівник Віктор Волошенюк);        

2 місце – Агамірова Софія (керівник  Лев Цахно);

3 місце – Родіна Кароліна (керівник Віктор Волошенюк).

Дівчата ( 2010-2012 р.н.):    

1 місце – Єгорова Альбіна (керівник Лев Цахно);     

2 місце – Колоскова Маргарита (керівник Лариса Акимова);

3 місце – Нафікова Кароліна (керівник Олександр Ігнатов).

Хлопці( 2008-2009 р.н.):

1 місце – Суслов Олександр (керівник Андрій Шевченко);

2 місце – Фруслов Олександр (керівник Віктор Волошенюк);

3 місце – Лейцин Кирило (керівник Андрій Шевченко).

Хлопці( 2010-2012 р.н.):

1 місце – Клешньов Андрій (керівник Костянтин Акимов);

2 місце – Буравіхін Артем (керівник Наталія Костікова);

3 місце – Деменко Тимофій (керівник Олександр Рогаль).

КОНКУРСНА ПРОГРАМА:

Дівчата ( 2008-2009 р.н.):    

1 місце – Родіна Кароліна (керівник Віктор Волошенюк);  

2 місце – Олейнік Анна (керівник  Олександр Ігнатов);

3 місце – Остряніна Анна (керівник Віктор Волошенюк).

Дівчата (2010-2012 р.н.):     

1 місце – Омельченко Анастасія (керівник Наталія Костікова);   

2 місце – Солопова Анна (керівник Наталія Костікова);

3 місце – Сергеєва Дарина (керівник Наталія Костікова).

Хлопці (2008-2009р.н.):

1 місце – Селезньов Тимур (керівник Наталія Костікова);

2 місце – Головін Іван (керівник Андрій Шевченко);

3 місце – Фруслов Олександр (керівник Віктор Волошенюк).

Хлопці (2010-2012 р.н.):

1 місце – Деменко Тимофій (керівник Олександр Рогаль);

2 місце – Клешньов Андрій (керівник Костянтин Акимов);

3 місце – Дорохов  Максим (керівник Наталія Костікова).

Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших наймолодших вихованців та їх керівників з перемогою, бажаємо подальших успіхів та нових звершень!

 

Методист ТКВ КЗ «ЦПО» ММР ЗО Наталія Костікова

     

 

 

 

Переглядів: 15 | Додав: levanisova71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar