Вас вітає туристсько-краєзнавчий відділ КЗ "ЦПО" ММР ЗО

15:31
Міський зліт-змагання зі спортивного туризму

З метою пропаганди активного, здорового способу життя, підвищення рівня майстерності з техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування та залучення учнівської молоді до регулярних занять спортивним туризмом, дотримуючись законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, 24-25   вересня 2020 року на території КП «Мелітопольський міський парк культури і відпочинку ім. Горького» був проведений міський зліт-змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді, в якому взяли участь 36 команд закладів загальної середньої освіти нашого міста.

Зліт проводився згідно з Положенням за трьома віковими категоріями, відповідно до Правил змагань зі спортивного туризму і Настанов з організації страховки та суддівства етапів змагань з техніки пішохідного туризму за видами: «Спортивний лабіринт», «Конкурсна програма» та «Смуга перешкод».

У виді «Спортивний лабіринт» (вміння орієнтуватися на місцевості за допомогою картки-схеми) брали участь діти всіх вікових груп.

Призерами у даному виді стали:

старша вікова група:         середня вікова група:        молодша вікова група:

І місце – Ліцей № 5;           І місце – ЗОШ № 22;           І місце – ЗОШ № 8

ІІ місце – ЗОШ№ 11;          ІІ місце – ЗОШ№ 24;          ІІ місце – ЗОШ № 6;

ІІІ місце – ЗОШ № 20;        ІІІ місце – ліцей № 10;       ІІІ місце – ЗОШ № 14.

Дистанція «Смуга перешкод» була насичена технічними етапами, встановленими на природних та штучних перешкодах: навісна переправа через річку, переправа по мотузці з перилами, рух по купинах та рух по жердинах.

На даній дистанції переможцями визнані:

старша вікова група:          середня вікова група:        молодша вікова група:

І місце – ЗОШ №11;              І місце – ЗОШ № 8;              І місце – ЗОШ № 6;

ІІ місце – ЗОШ № 20;           ІІ місце –ЗОШ № 24;            ІІ місце – ЗОШ № 8;

ІІІ місце – ЗОШ № 4;           ІІІ місце – ліцей № 5;           ІІІ місце – ЗОШ № 14.

         «Конкурсна програма» складалася з двох етапів: «В’язання туристських вузлів»  та «Відеопрезентація команди».

         На етапі «В’язання туристських вузлів» переможцями у своїх вікових групах стали:

         І місце – Глек Дар 'я (ЗОШ№20), Гавриленко Дарина  (СШ № 23); Димитрова Дар'я  (ЗОШ№11);

         II місце – Пономарьов Максим (ЗОШ№ 24), Ладна Аліна (ЗОШ № 4), Голубєва Ірина (ЗОШ № 4);

         III місце – Карпенська  Поліна (Ліцей № 5), Тишина Вероніка (ЗОШ № 14) та Шатунова Катерина (СШ № 25).

На конкурс «Відеопрезентація команди» кожній команді треба було зробити відеозапис презентації своєї команди, в якому у веселій, гумористичній формі представити учасників, свій навчальний заклад, розкрити основні напрямки своєї туристської роботи.

Оцінювали відео-роботи незалежні судді  від КЗ «Центр позашкільної освіти» за критеріями: змістовність, наявність гумору та активність команди. Набравши найбільшу кількість балів, переможцями стали представники закладів освіти:

 І місце –  ЗОШ№20,  ІІ місце-ЗОШ№4 ;  ІІІ місце –ЗОШ№8.

За результатами змагань з виду «Конкурсна програма» призові місця посіли:

старша вікова група:          середня вікова група:        молодша вікова група:

І місце – ЗОШ № 4;               І місце – ЗОШ № 8;           І місце – ЗОШ № 20;

ІІ місце – ЗОШ № 24;           ІІ місце – ЗОШ № 24;        ІІ місце – ЗОШ № 4;

ІІІ місце – ЗОШ № 20;         ІІІ місце – СШ № 25;         ІІІ місце – ЗОШ № 8.

У загальному заліку за віковими категоріями переможцями змагань стали:

молодша вікова група:

І місце – ЗОШ № 8;

ІІ місце – ЗОШ № 14;

ІІІ місце – ЗОШ № 6;

середня вікова група:

І місце – ЗОШ № 8;

ІІ місце – ЗОШ № 24;

ІІІ місце – СШ № 23;

старша вікова група:

І місце – ЗОШ № 11;

ІІ місце – ЗОШ № 20;

ІІІ місце – ЗОШ № 4.

     

Зліт-змагання-2020

Переглядів: 107 | Додав: levanisova71 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar